۱۰ مزیت تبلیغات ویدیویی (چرا باید از تبلیغات ویدیویی استفاده کنیم)

۱۰ مزیت تبلیغات ویدیویی (چرا باید از تبلیغات ویدیویی استفاده کنیم) | تبلیغات تلفن همراه عدد

بسیاری از بازاریابان بر سر دوراهی راه اندازی کمپین تبلیغات ویدیویی قرار گرفته‌اند و بسیاری در این فکر هستند که اصلا چرا کمپین تبلیغات ویدیویی راه اندازی کرده‌اند. باید بگوییم که اگر از تبلیغات ویدیویی استفاده نکنید از قافله عقب می‌مانید . درادامه ۱۰ مزیت تبلیغات ویدیویی که شما را در استفاده از تبلیغات ویدیویی قانع میکند ذکر کرده‌ایم.

 1. مشتریان شما تبلیغات ویدیویی را بیشتر تماشا می­‌کنند

  آمارها نشان می­‌دهند که مخاطبان هدف شما هم اکنون در حال تماشای ویدیوها هستند پس از شنیدن این آمار بسیار خوشحال خواهید شد:

 • %۹۲ از کسب و کارهای B2B موفق، از تبلیغات ویدیویی آنلاین استفاده می­‌کنند.
 • ۴ میلیارد ویدیو روزانه در یوتیوب به نمایش در می‌­آید.
 • نزدیک به یک سوم خریداران بعد از تماشای تبلیغ ویدیویی تصمیم خرید خود را قطعی می­‌کنند.
 1. تبلیغ ویدیویی حتما تبدیل به فروش می‌­شود

  نام‌های بزرگ و معتبری چون شرکت Amazon و eBay از مزیت تبلیغات ویدیویی صحبت می‌کنند. آنها اظهار داشته‌اند که با افزودن ویدیو به قسمت توضیحات محصول شانس خریداری محصول توسط مشتری تا بیش از %۳۵ افزایش میابد. بنابراین تبلیغات ویدیویی سبب جذب مخاطب هدف و افزایش نرخ تبدیل می­‌شود. اگر محصولات خود را در فروشگاه‌های آنلاین مشهور به فروش گذاشته‌اید توجه داشته باشید که بسیار چشم‌گیر باشد و دکمه فراخوان جذابی داشته باشد تا در سیل عظیم تبلیغات گم نشود.

 2. افراد ویدیوها را به اشتراک می­‌گذارند

  کسانی که یک ویدیو را تماشا می­‌کنند و آن را جالب و ارزشمند می‌­دانند در شبکه‌های اجتماعی با دوستانشان و دیگر کاربران به اشتراک می‌­گذارند. روزانه بیش از ۱ میلیارد ویدیو در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می­‌شود. تبلیغات ویدیویی یکی از مهمترین قسمت‌های استراتژی بازاریابی شده است و ۶۲% از بازاریابان عقیده دارند که تبلیغات ویدیویی بیش از %۴۰ رونق کسب و کار آنها را افزایش داده است.

بر اساس بررسی‌های روانشناختی، مشتریان برای تماشای ویدیوی محصولات و خدماتی که قصد خرید آن را دارند زمان کافی اختصاص می­‌دهند و براساس مشاهداتشان انگیزه خرید در آنها تا بیش از ۲ برابر قبل از مشاهده ویدیو افزایش میابد. این مزیت تبلیغات ویدیویی بسیار ارزشمند است زیرا بازاریابی توسط خود مردم برای برند شما انجام می‌شود یعنی معتبرترین نوع بازاریابی که می‌توانید به آن دست یابید.

 1. تبلیغات ویدیویی در میان کاربران تلفن همراه بسیار محبوب است

  تعداد افرادی که ویدیوها را از طریق تلفن‌های همراه تماشا می­‌کنند همچنان رشد صعودی خود را در پیش گرفته است. یکی از آمارهای قابل توجه در این زمینه تماشای ویدیوهای زیر ۳۰ ثانیه است که %۸۸ توسط دستگاه‌های تلفن همراه صورت می­‌گیرد. تماشای تبلیغات ویدیویی در رایانه‌ها تا این میزان محبوبیت ندارد.۱۰ مزیت تبلیغات ویدیویی (چرا باید از تبلیغات ویدیویی استفاده کنیم) | تبلیغات تلفن همراه عدد

 2. موتورهای جستجو به ویدیوها علاقه‌ی زیادی دارند

  شرکت‌های بزرگ موتور جستجو محتوای ویدیویی را در الویت قرار می­‌دهند و هنگام انجام اصلاحیات، سایت‌هایی با محتویات ویدیویی در اولویت قرار می­‌گیرند. پخش ویدیو در شبکه‌های اجتماعی و قرار دادن بر روی وبلاگ و وب‌سایت امکان اینکه سریعتر توسط مخاطب هدف در هنگام جستجوی مطالب مربوط دیده شوید را افزایش میدهد.

  ۱۰ مزیت تبلیغات ویدیویی (چرا باید از تبلیغات ویدیویی استفاده کنیم) | تبلیغات تلفن همراه عدد

 3. ویدیوها امکان انتقال حجم بالای اطلاعات را در زمان اندک فراهم می‌کنند

  در مقایسه با زبان نوشتار ویدیو توانایی بیان مطالب بسیار بیشتری را در مدت زمان کوتاه دارا است. ویدیوها حواس بیشتری را درگیر می‌کنند و می‌توانند مطالب را از طریق دیداری و شنیداری به صورت هم زمان انتقال دهند.

 4. ویدیوها از مزیت تقابل کانالی بهره‌مند هستند

  در مسیر گسترش محتوای دیجیتالی، تبلیغات ویدیویی راهی جدید به مخاطبان هدف باز کرده است. کمپین‌های ویدیویی تقابل کانالی این امکان را فراهم می‌کنند تا از طریق وب سایت، شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌ها محتوای مورد نظر خود را در اختیار مشتریان هدف بیشتری قرار دهید. با نمایش بیشتر محتوا از طریق کانال های متنوع در رقابت بخش فروش هم پیروز بیرون می‌آیید.

 5. ویدیوها منبع اطلاعات و یادگیری هستند

  از اولین گام های آموزشی در مدارس ویدیوها بهترین وسیله یادگیری هستند زیرا حواس‌های گوناگون را همزمان درگیر می­‌کنند. پس ویدیو ها بهترین شیوه برای نشان دادن کارکرد محصولات و خدمات شما و نشان دادن تناسب آنها با نیاز مشتری است. بیش از %۶۰ از مشتریان زمانی حتی بیش از ۲ دقیقه هم برای تماشای یک محصول که قصد خرید آن را دارند صرف می­‌کنند. ویدیو بهترین وسیله برای داستان سرایی و درگیر کردن احساسات مشتری است.۱۰ مزیت تبلیغات ویدیویی (چرا باید از تبلیغات ویدیویی استفاده کنیم) | تبلیغات تلفن همراه عدد

 6. ویدیوها قابل اندازه گیری هستند

  انجام بررسی ها نشان میدهند که ویدیو شما چقدر موفق عمل کرده است. اندازه گیری ها به شما، شرکاءیتان و یا کارفرمایتان نشان میدهد که کدام ویدیو و در کدام شبکه اجتماعی سبب فروش بیشتر شده است و نقشه بازاریابی شما در مسیر درست حرکت می­کند یا خیر.

 7. ویدیوها منبعی برای فروشنده‌های حرفه‌ایی است

  ویدیو مارکتینگ تاثیرگذارترین شیوه برای حرفه ای های فروش است. ساده ترین دلیل آن هم علاقه مشتریان به تماشای ویدیوها است و همچنین برای بازاریابان ساده تر و تاثیرگذارتر است تا محصولات خود را از طریق ویدیو که صدا و تصویر را هم زمان داراست تبلیغ کنند. ویدیو بهترین شیوه برای تزریق اطلاعات از محصول و خدمات شما می­باشد و تصویر ماندگارتری در ذهن ایجاد می­کند.

 

اغراق نیست اگر اعلام کنیم محتوای ویدیویی برای کاربران موبایل ارجحیت دارد و به زودی ⅔ ترافیک موبایلی را به خود اختصاص میدهد.