با همکاری عدد و نظربازار با دیدی روشن تبلیغ کنید!

با همکاری عدد و نظربازار با دیدی روشن تبلیغ کنید! | تبلیغات تلفن همراه عدد

 

امروزه دیگر تجربه در اولویت کسب‌وکارها قرار ندارد و حرف اول را نمی‌زند. امروزه تحقیقات و پیش‌بینی‌های احتمالی، برد و یا باخت یک کمپین تبلیغاتی را از گام اول به نمایش می‌گذارد. در دنیای مدرن همه اتفاقات با سرعت نور در حال اتفاق است. کسب‌وکارهای گوناگون هر روزه تعداد زیادی کمپین تبلیغاتی اجرا می‌کنند و هر دفعه موفق‌تر عمل می‌کنند. اگر می‌خواهید در این سیل خروشان غرق نشوید تدابیر لازم را مد نظر بگیرید.  اولین مسئله‌ای که پیش روی هر کسب و کاری در اجرای یک کمپین تبلیغاتی قرار می‌گیرد این است که مخاطب هدف من کیست؟ سلیقه و رفتار مخاطب من چیست؟ آیا محتوای بنر من باعث جذب کاربران می‌شود؟ تا چه میزان بنر من موفق عمل خواهد کرد و بسیاری از اطلاعات دیگر که برای موفقیت در یک کمپین تبلیغاتی به آنها نیاز خواهید داشت.

جوابگویی به تمام این سوالات در بستر تحقیقات بازار نهفته است. ابزارهای آنلاین زیادی وجود دارد که به شما کمک خواهد کرد، اما این روشی خواهد بود که به آزمون و خطاهای زیادی نیاز دارد و هیچ گاه جای متخصصان این حوزه را نمی‌گیرد. در عدد با توجه به نیازهای احساس شده کاربران عدد به دنبال یافتن پاسخی برای انتخاب بنر مناسب و مورد علاقه مشتریان آنان و راه‌اندازی موفق‌تر کمپین‌های تبلیغاتی بودیم. سرویسی که بتواند سلایق کاربران را ارزیابی و نتایج را به تبلیغ‌دهندگان اعلام کند. در این صورت تبلیغ‌دهندگان می‌دانند چه بنر و محتوایی طراحی و تولید کنند. ما متخصص این حوزه،  نظر بازار را به شما معرفی می‌کنیم.

داستان همکاری عدد و نظربازار

نظربازار در مورد این همکاری معتقد است “قدرت و محبوبیت دیگر از آن شکل سنتی که حالتی انحصاری و دست‌نیافتنی داشت، خارج شده است. این روزها به همان میزان که مشارکت برای جمع‌آوری رأی رئیس‌جمهورِ مورد علاقه، پرنشاط و هیجان‌انگیز است، تعامل و تهاتر استارتاپ‌ها و کسب‌وکارها با یکدیگر نیز لذت‌بخش و ارزش‌آفرین به‌نظر می‌رسد.”شرکت عدد نیز معتقد است ” رضایت هر چه بیشتر مشتریان و اجرای پربازده‌تر کمپین تبلیغاتی با صرف زمان کمتر امکان پذیر نمی‌باشد مگر با همکاری استارتاپ‌ها و کسب وکارها با یکدیگر. این همکاری سبب خواهد شد تا تمامی نیازهای مشتریان یکجا مرتفع شود.”

برای استفاده از این ویژگی جدید از همین لحظه می‌توانید به پنل عدد مراجعه فرمایید.

نمونه اطلاعاتی که می‌توانید به دست آورید.

 

با همکاری عدد و نظربازار با دیدی روشن تبلیغ کنید! | تبلیغات تلفن همراه عدد