کتاب دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک!

کتاب دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک! | تبلیغات تلفن همراه عدد

این قضیه غیر قابل انکار است که دنیا به سوی دیجیتالی شدن پیش می‌رود. هرروز افراد بیشتری از محتوای دیجیتالی در گوشی‌های هوشمند، لپتاپ‌ها، کامپوترها در سرکار، منزل و… استفاده می‌کنند. اما آیا کسب و کارها در استراتژی بازاریابی خود تغییری ایجاد کرده‌اند؟

چرا دیجیتال مارکتینگ بسیار با اهمیت است؟ دیجیتال مارکتینگ آینده بازاریابی است و به زودی رسانه‌های دیجیتالی جایگزین شیوه‌های قدیمی خواهند شد.

از مزایای بی‌شمار دیجیتال مارکتینگ

از مزایای دیجیتال مارکتینگ باید بگوییم که بسیار به صرفه‌تر از شیوه‌های بازاریابی سنتی می‌باشد. به عنوان مثال ایمیل مارکتینگ یا کمپین‌های شبکه‌های اجتماعی را در نظر بیاورید که با کمترین هزینه ممکن به تعداد گسترده‌ایی از مخاطبان پیام شما را اعلام می‌کند.

اما مزیت اصلی دیجیتال مارکتینگ امکان بررسی و پیگیری کمپین‌ها می‌باشد. به جای استفاده از شیوهای آماری و استخدام متخصصین این امر می‌توانید به کمک ابزارهای ساده، تاثیرگذاری کمپین‌های خود را به راحتی محاسبه کنید و کمپین‌های قابل اندازه گیری طراحی کنید.

حقیقت امر این است که متدهای دیجیتال مارکتینگ  باید با سریع‌تر و کاربردی‌تر باشد. دنیای دیجیتال مارکتینگ دارای پتانسیل بالایی برای کسب و کارهای مختلف می‌باشد. پس برای موفقیت در این پدیده نوظهور نیاز به دانش کافی و کسب اطلاعات بیشتر و بررسی موارد گوناگون دارید. سرعت دنیای دیجیتال بسیار زیاد است و اگر می‌خواهید از این گردونه عقب نمانید باید سریع‌تر دست به کار شوید.

کتاب الکترونیکی: دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک

به این منظور گروه تولید محتوای عدد این کتاب را برای موفقیت هرچه بیشتر کسب و کار شما جمع آوری و ترجمه کرده است. درکتاب اصطلاحات مفید دیجیتال مارکتینگ و متدهای مختلف آن به زبانی ساده و با مثال‌های ملموس توضیح داده شده است. امیدواریم گامی موثر در استراتژی دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود بردارید و این کتاب کمک شایانی در این راه باشد.

 

کتاب دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک! | تبلیغات تلفن همراه عدد