تبلیغات موبایلی در عدد

 

تبلیغات موبایلی در عدد | تبلیغات تلفن همراه عدد

تبلیغات موبایلی اشاره به روش‌های تبلیغاتی یا بازاریابی از طریق موبایل دارد. تبلیغات موبایلی به دلیل افزایش استفاده افراد از گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان و  مقرون به صرفه بودن راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی، محبوبیت بسیاری در بین کسب‌وکارها به دست آورده است.  شرکت عدد نیز یکی از پیشگامان این صنعت می­ باشد و بستر تبلیغات هوشمند موبایلی را فراهم آورده است، همچنین با بهره­ گیری از متدهای مختلف تبلیغات شامل تبلیغات تمام صفحه، بنری و متنی، کسب­ وکار شما را در پرمخاطب­‌ترین و در عین حال با کیفیت‌ترین اپلیکیشن‌ها به نمایش می‌گذارد.

انواع تبلیغات موبایلی

تبلیغات ویدیویی: امروزه با توجه به تحقیقات تبلیغات ویدیویی موثرترین نوع تبلیغات در دنیا است. به این دلیل که تبلیغات ویدیویی، محیطی مهیج را برای کاربران فراهم می‌آورد. محرک بودن تصویر، ابزار بصری قدرتمندی در تبلیغات است. این امکان باعث سرعت بخشیدن به برندسازی، افزایش آگاهی از محصولات و خدمات، درگیر کردن ذهن مخاطب و ماندگاری در حافظه بلند مدت آنان می‌شود.

 

نمایش ویدیو (CPV): هدف از برگزاری این کمپین‌ها، برندینگ و افزایش آگاهی مخاطب در مورد محصولات و خدمات است. در این شیوه تبلیغاتی شما به ازای مخاطبان حقیقی خود هزینه پرداخت می‌کنید. نحوه محاسبه به صورت قیمت گذاری مزایده‌ای است و قسمت پایه ۱۰۰ تومان است. طول زمان ویدئو بین ۱۰ تا ۴۵ ثانیه می‌تواند باشد. هنگامی که مخاطب بر روی ویدئوی مدنظر کلیک کند، در صورتی که تنها ۴ ثانیه اول را مشاهده کند، تبلیغ‌دهنده پولی پرداخت نمی‌کند. در صورتی که ۵۰% از ویدئو دیده شود، تبلیغ دهنده نصفه هزینه نمایش را پرداخت می‌کند؛ و اگر کاربر بیش از ۵۰% ویدئو را تماشا کند، هزینه کامل پرداخت می‌شود. ویژگی منحصر به فرد این ویدیو کلیک رایگان است که در صورت کلیک کاربران برای تبلیغ‌دهندگان هیچ هزینه‌ای در بر ندارد.

 

جهت قرار دادن SDK ویدیویی شرکت عدد می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

تبلیغات موبایلی در عدد | تبلیغات تلفن همراه عدد

 

تبلیغات بنری: تبلیغات بنری همچنان به عنوان یکی از پراستفاده‌­ترین روش­‌های تبلیغاتی مطرح است. این نوع تبلیغات همیشه در معرفی و مطرح کردن نام یک برند در فضای تبلیغات آنلاین موثر واقع شده است. تبلیغات بنری در قسمت بالا یا پایین صفحه به نمایش گذاشته می­ شود. بنرها را می­ توانید به صورت تصویری ثابت و یا حتی متحرک به نمایش بگذارید و با طراحی بنرهای گرافیکی با کیفیت، کاربران بیشتری را به بازدید از صفحه فرود ترغیب نمایید.

تبلیغات موبایلی در عدد | تبلیغات تلفن همراه عدد

تبلیغات متنی: در این نوع تبلیغ به راحتی می ­توانید محصول و یا خدمات خود را در قالب متنی کوتاه، شعار و یا فروش ویژه به گوش مخاطبان برسانید.

تبلیغات تمام صفحه:  این نوع تبلیغات کل صفحه نمایش را در بر می‌گیرد و در روند استفاده کاربر از برنامه اختلالی ایجاد نمی­‌کند به علاوه موجب افزایش تعامل کاربر با تبلیغ محصولات یا خدمات شما می‌شود. به عنوان مثال، در هنگام به‌ کارگیری آن‌ها در بازی‌ها، فرآیند نمایش تبلیغ، اختلالی در روند بازی برای کاربر به وجود نمی‌آورد. کاربر تنها زمانی تبلیغ را مشاهده می‌کند که در حال رفتن از مرحله‌ای به مرحله‌ی دیگر در بازی باشد و در هنگام اجرای بازی، تبلیغی برای وی نمایش داده نمی‌شود.

تبلیغات موبایلی در عدد | تبلیغات تلفن همراه عدد

تبلیغات موبایلی در عدد | تبلیغات تلفن همراه عدد
در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کردم، به رفتار مصرف کننده و روانشناسی علاقه زیادی دارم. در زمینه وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی فعالیت میکنم و هر روز کارم برام یک روز جدید و شاد. عاشق سفر رفتن، کتاب خوندن و عکاسیم.