تبلیغات موبایلی در عدد

 

تبلیغات موبایلی در عدد | تبلیغات تلفن همراه عدد

تبلیغات موبایلی اشاره به روش‌های تبلیغاتی یا بازاریابی از طریق موبایل دارد. تبلیغات موبایلی به دلیل افزایش استفاده افراد از گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان و  مقرون به صرفه بودن راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی، محبوبیت بسیاری در بین کسب‌وکارها به دست آورده است.  شرکت عدد نیز یکی از پیشگامان این صنعت می­ باشد و بستر تبلیغات هوشمند موبایلی را فراهم آورده است، همچنین با بهره­ گیری از متدهای مختلف تبلیغات شامل تبلیغات تمام صفحه، بنری و متنی، کسب­ وکار شما را در پرمخاطب­‌ترین و در عین حال با کیفیت‌ترین اپلیکیشن‌ها به نمایش می‌گذارد.

انواع تبلیغات موبایلی

تبلیغات ویدئویی: امروزه با توجه به تحقیقات تبلیغات ویدیویی موثرترین نوع تبلیغات در دنیا است. به این دلیل که تبلیغات ویدیویی، محیطی مهیج را برای کاربران فراهم می‌آورد. محرک بودن تصویر، ابزار بصری قدرتمندی در تبلیغات است. این امکان باعث سرعت بخشیدن به برندسازی، افزایش آگاهی از محصولات و خدمات، درگیر کردن ذهن مخاطب و ماندگاری در حافظه بلند مدت آنان می‌شود.

 

تبلیغات ویدئویی (CPCV): هدف از برگزاری این کمپین‌ها، برندینگ و افزایش آگاهی مخاطب در مورد محصولات و خدمات است.نحوه محاسبه به صورت قیمت گذاری مزایده‌ای است و قیمت پایه ۱۰۰ تومان می‌باشد، و طول زمان ویدئو بین ۱۰ تا ۳۰ ثانیه است. در این نوع کمپین، تبلیغ‌دهنده به ازای هر نمایش کامل ویدئو،  هزینه کامل را پرداخت می­‌کند، نمایش کمتر از ۴ ثانیه رایگان و در صورتی که کاربر تنها نصف ویدئو را تماشا کرده باشد، هزینه نمایش نصف می‌­شود.

تبلیغات ویدئویی (CPC): هدف از برگزاری این کمپین افزایش بازدید از سایت یا صفحات آنلاین مورد نظر شما با کلیک کاربر بر روی لینک نهایی ویدئو است و قیمت پایه ۱۵۰ تومان می‌باشد. مزیت این نوع تبلیغ، پرداخت هزینه بابت مخاطبی است که جزو جامعه هدف شماست. در این کمپین­‌ها به ازای هر نمایش کامل ویدئو ۱۰۰ تومان از حساب تبلیغ دهنده کسر می­‌گردد و در صورتی که کاربر بر روی لینک نهائی ویدئو کلیک کنید، تبلیغ دهنده هزینه کامل را پرداخت خواهد کرد.

 

جهت قرار دادن SDK ویدیویی شرکت عدد می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

تبلیغات موبایلی در عدد | تبلیغات تلفن همراه عدد

 

تبلیغات بنری: تبلیغات بنری همچنان به عنوان یکی از پراستفاده‌­ترین روش­‌های تبلیغاتی مطرح است. این نوع تبلیغات همیشه در معرفی و مطرح کردن نام یک برند در فضای تبلیغات آنلاین موثر واقع شده است. تبلیغات بنری در قسمت بالا یا پایین صفحه به نمایش گذاشته می­ شود. بنرها را می­ توانید به صورت تصویری ثابت و یا حتی متحرک به نمایش بگذارید و با طراحی بنرهای گرافیکی با کیفیت، کاربران بیشتری را به بازدید از صفحه فرود ترغیب نمایید.

تبلیغات موبایلی در عدد | تبلیغات تلفن همراه عدد

تبلیغات متنی: در این نوع تبلیغ به راحتی می ­توانید محصول و یا خدمات خود را در قالب متنی کوتاه، شعار و یا فروش ویژه به گوش مخاطبان برسانید.

تبلیغات تمام صفحه:  این نوع تبلیغات کل صفحه نمایش را در بر می‌گیرد و در روند استفاده کاربر از برنامه اختلالی ایجاد نمی­‌کند به علاوه موجب افزایش تعامل کاربر با تبلیغ محصولات یا خدمات شما می‌شود. به عنوان مثال، در هنگام به‌ کارگیری آن‌ها در بازی‌ها، فرآیند نمایش تبلیغ، اختلالی در روند بازی برای کاربر به وجود نمی‌آورد. کاربر تنها زمانی تبلیغ را مشاهده می‌کند که در حال رفتن از مرحله‌ای به مرحله‌ی دیگر در بازی باشد و در هنگام اجرای بازی، تبلیغی برای وی نمایش داده نمی‌شود.

تبلیغات موبایلی در عدد | تبلیغات تلفن همراه عدد