برترین نکات سئو در تولید محتوا سایت

برترین نکات سئو در تولید محتوا سایت | تبلیغات تلفن همراه عدد

آیا آرزو دارید تعداد بازدید از صفحات شما افزایش یابد؟ بیشتر افراد این آرزو را دارند. اما عوامل زیادی در تعداد بازدیدهای شما نقش دارد: محبوبیت شبکه اجتماعی، لینک‌های داخلی، ارتباط با اینفلوئنسرها  و غیره. و یکی از بهترین روش ها جهت به دست آوردن ترافیک از طریق بهینه‌سازی موتورهای جستجو، یا (سئو) است.

حقیقت این است که سئو دائما در حال تغییر است، و عوامل زیادی در این امر دخیل هستند. اما برای رعایت تمام عوامل به زمان زیادی احتیاج دارید (در حالیکه زمان محدودی وجود دارد) و رعایت نکات زیرباعث خواهد شد محتوای شما بیشتر در موتورهای جستجو قابل شناسایی باشد.  در اینجا به ۷ نکته سئو اشاره می‌کنیم که در هر زمانی قابل اجرا است:

۱- مطمئن شوید که اطلاعات شما جهت ایندکس شدن صحیح است

اتفاقاتی همانند لینک‌های شکسته، پیغام صفحه مورد نظر یافت نشد، ایندکس نشدن تگ‌های عنوان و تگ‌های متا به قابلیت سرچ وب‌سایت شما صدمه می‌زنند. مطمئن شوید هیچ یک از موارد ذکر شده در سایت شما وجود نداشته باشد.

۲-از سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید

تمام تلاشتان را بکنید که ویژگی‌های منحصر به فردی ایجاد کنید. سیتم‌های مدیریت محتوا، فرآیندهایی را جهت ساماندهی اطلاعات فراهم می‌آورند. وب‌سایت‌هایی را که راه اندازی می‌کنید باید شامل بلاگ، اخبار یا بازاریابی کسب و کار شما باشد. محبوبترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس است، که هم دسترسی برای عموم و هم استفاده از آن آسان است.

۳-قبل از انتشار آماده باشید

قبل از انتشار پست‌های خود یک چک لیست آماده داشته باشید. برای مثال، Huffington ، به بلاگرهای خود اجازه انتشار مطالب را نمی‌دهد مگر اینکه پست آماده شده تمام مبانی آنلاین در آن رعایت شده باشد: تیترها ، تگ‌ها، عکس‌ها و لینک‌ها باید قابل سرچ و قابل توییت کردن در توییتر و شبکه‌های اجتماعی خود Huffington باشد. این روشی است که پست‌های شما زمانی که انتشار می‌یابند بدون تغییر باقی می‌مانند.

۴-دسته بندی کنید

محتواهای شما حتما باید تگ داشته باشند یا در دسته‌بندی خاصی قرار بگیرند، بدین صورت زمانی که کاربران به دنبال محتوای خاصی باشند می‌توانند به راحتی تگ‌ها را سرچ کنند و به تمام مطالب مرتبط دست یابند. بنابراین با دقت محتواهای خود را با استفاده از تگ‌ها دسته بندی کنید.

۵-کلیک مجدد

آرزوی هر وبلاگری است که مخاطبان مدت زمان بیشتری در وبلاگ باقی بمانند. مطالب خود را مرتبط با مطالب قبلی در وب‌سایت خود بنویسید، بنابراین خوانندگان شما مدت زمان بیشتری در وب سایت باقی می‌مانند. یکی از الهام بخش‌ترین سایت‌ها در این زمینه که ماهرانه عمل کرده است، سایت خبری The Gurdian می‌باشد، تقریبا تمام مطالب سایت به مقالات قدیمی لینک داده شده است.

۶-به زمان انتشار توجه کنید

شما می خواهید زمانی که مقاله خود را انتشار می‌دهد مخاطبتان آنلاین باشد. محبوب‌ترین زمان انتشار برای مخاطبان (به خصوص اگر وبلاگ خبری دارید)، صبح زود است تا افراد هنگام صرف صبحانه مطالب شما را هم بخوانند. هرگز بین ساعت ۱۲ شب تا ۵ صبح مطلبی انتشار ندهید. هنگامی که مخاطبان به دنبال شما می‌گردند در دسترس قرار گیرید. برای سازمان‌های خبری، روزهای شنبه صبح، پرطرفدارترین زمان خواندن روزنامه‌های کاغذی و اوایل بعداظهر محبوب‌ترین زمان برای خوانندگان اخبار آنلاین است.

۷-انعطاف پذیر، سریع و مرتبط باشید

قبل از انتشار مطالب این هفته، برای محتوای هفته آینده خود برنامه‌ریزی کنید. جلوتر از مخاطبان خود حرکت کنید و آن‌ها را بشناسید. این ممکن است مستقیما سئو سایت شما را بهبود ندهد، اما گنجایش ذهنی بیشتری برای اختصاص دادن سئو به شما می‌دهد. با پیاده‌سازی نکات اساسی سئو، سایت شما توسط موتورهای جستجو و ربات‌هایی که وب سایت‌ها را ایندکس می کنند، سریع تر قابل شناسایی است. و هر چه امتیاز سایت شما در موتورهای جستجو بالاتر باشد، تعداد زیادتری از مخاطبان مورد هدف شما قادر به یافتن آن هستند.

تمام این نکات را امروز رعایت کنید تا بازدیدکنندگان بیشتری به وب سایت شما مراجعه کنند.

برای خواندن نکات تاثیرگذار بیشتر سئو وبسایت اینجا را کلیک کنید!